انتخاب کشور

دوره های دکترا در دانشگاه های معتبر نیوزیلند

به طور کلی داوطلبان دوره های دکترا در دانشگاه های معتبر نیوزیلند شرایط زیر را باید احراز نمایند:

PhD courses at New Zealand universities

داشتن مدرک ارشد مرتبط از دانشگاه های سراسری یا آزاد

حداقل معدل حدودا۱۷

تبصره۱: جهت متقاضیان رشته مدیریت به جهت تعدد داوطلبان شرایط سختتری هم درشرط معدل، محل تحصیل  ودیگر مدارک مرتبط، حاکم میباشد.

تبصره ۲ :در صورت داشتن معدل بالای ۱۶(غیر از رشته های مدیریت ) نیز با مشورت کارشناسان موسسه،  امکان اخذ پذیرش میباشد

ارائه پروپوزال مبتنی بر فرمت و استاندارد دانشگاه های نیوزلند
ارائه نمره  ۶٫۵ آیلتسآکادمیک (به شرط انکه هر کدام از مهارتها حداقل نمره ۶ را اخذ نمایند.)

تبصره ۱: در صورت داشتن نمره ۵٫۵ یا ۶ آکادمیک نیز موسسه امکان پذیرش برای داوطلبان و ورود مستقیم آنان را به دوره آموزشی میتواند فراهم نماید. .

تبصره ۲: در صورت نداشتن نمره آیلتس حتی با داشتن پذیرش مشروط ، امکان اخذ ویزا بسیار پائین میباشد.

شهریه دوره دکترا در نیوزلند

با توجه به قوانین دولت نیوزیلند ،  دانشجویان دکترا در صورت اقامت بیش از دو سوم از مدت تحصیل در کشور نیوزیلند میتوانند همانند دانشجویان بومی از تخفیف در شهریه برخوردار شوند به عبارت دیگر شهریه دکترا برای دانشجویان خارجی بین ۴تا ۶ هزار دلار میباشد .که بسیار کمتر از دیگر کشورهای انگلیسی زبان میباشد.

هزینه زندگی در نیوزیلند:

هزینه اصلی در نیوزیلند، کرایه محل اقامت دانشجویان میباشد به عبارت دیگر پانسیون یا خوابگاه های دانشجوئی بسیار تاثیر گذار در هزینه ماهانه میباشد . اما به طور کلی هزینه زندگی شامل ( اجاره اتاق یا خوابگاه + خورد و خوراک+ رفت وآمد +ملزومات درسی) بین ۱۰۰۰تا ۱۴۰۰ دلار تخمین زده میشود.

تبصره : با توجه به قوانین دانشگاهی نیوزلند  دانشجویان دکترا امکان کار به صورت متوسط حدود ۲۰ در ساعت در هفته را دارند که خود میتواند در تامین مالی تحصیلی کمک نماید.

بورسیه در دوره دکترا

معمول ترین روشهای اخذ بورس در دوره دکترا ، ارائه توانمندی های دانشجو در طول سال اول تحصیل به کمیته تحقیقاتی دانشکده  و استاد راهنما میباشد که موجب مشارکت بیشتر دانشجو در پروژه های تحقیقاتی دانشگاه و به طبع ان ارائه امتیازات  و مقرری از طرف دانشگاه میگردد . اما در هر صورت ، داوطلبانی که سابقه کار مرتبط – تخصصی  و مقالات بین المللیو معدل بالائی  دارند میتوانند امیدوار باشند که قبل از شروع تحصیل ، شانس استفاده از بورسهای مرتبط را داشته باشند.

در این بین موسسه شما را یاری و همراهی خواهد نمود .

مزایای گروه موسسات ویستا :

۱- کلیه داوطلبان ارزیابی رایگان خواهند شد و بعد از ارزیابی ، درصد و امکان پذیرش به داوطلبان اطلاع داده خواهد شد تا داوطلبان بتوانند برنامه ریزی دقیقتری در مورد ادامه کار داشته باشند.

۲- کارگزاران موسسه بیش از بیست سال است که  در کشور نیوزیلند زندگی میکنند و به تمامی قوانین و اخرین دستورالعملهای مرتبط با اخذ ویزا و پذیرش دسترسی دارند . به عبارت دیگر دانشگاه های کشور نیوزیلند جهت متقاضیان گروه موسسات ویستا،حکم حیاط خلوت استرالیا یا کانادا نمیباشد ، بلکه بدون واسطه و به صورت تخصصی دانشگاه های کشور نیوزیلند  به داوطلبان معرفی میگردند.

۳- یکی از شروط اصلی ورود به دانشگاه های نیوزیلند ،داشتن نمره بالای ۶٫۵آیلتس میباشد ، اما گروه موسسات ویستا برای داوطلبانی که نمره ۵٫۵ یا ۶ آیلتس هم دارند ، تمهیداتی برای اخذ پذیرش و ورود مستقیم به دوره آموزشی در نظر گرفته است.

۴- داوطلبانی که معدل بین ۱۶-۱۷ را در دوره ارشد اخذ نموده اند با توجه به مشورت با کارشناسان گروه موسسات و تهیه مدارک مرتبط ، امکان اخذ پذیرش برای آنها میسر میگردد.

۵- بیمه پزشکی هم یک مدرک بسیار مهم برای اخذ  ویزا میباشد و هم اطمینان خاطر دانشجویان و خانواده های انان در مشکلات احتمالی در طول تحصیل . کارگزاران موسسه با معتبرترین شرکتهای بیمه ای منطقه اقیانوسیه قرارداد منعقد نموده اند که دو ویژیگی مهم دارد :

I.   حق بیمه اخذ شده از طرف داوطلب ، معادل نصف حق بیمه معمول دانشگاه های نیوزلند میباشد

II.  خدمات ارائه شده این بیمه پزشکی بسیار متنوع میباشد ، که حتی خدمات عمل های حاد پزشکی و دندانپزشکی را نیز شامل میگردد.

۶- با توجه به اقامت دائم همکاران موسسه در نیوزیلند ، داوطلبان از بدو ورود به این کشور میتوانند از کمک و مشورت همکاران موسسه در مسائل کوچک و بزرگ زندگی در محیط این کشور ،  بهره مند گردند.

۷- فرایند اخذ ویزا به هیچ عنوان اهمیتش از اخذ پذیرش کمتر نمیباشد. گروه موسسات ویستا با اشراف به آخرین  تغییرات قوانین اخذ ویزا ، سعی نموده است بافراهم نمودن  مدارک کمکی و مشورت تخصصی ، فرایند اخذ ویزا را برای داوطلبان تسهیل ببخشند.

۸- تعرفه گروه موسسات ویستا مبتنی بر تعرفه ابلاغی وزارت علوم میباشد و سعی در ارائه خدمات مطمئن به داوطلبان ادامه تحصیل به کشور نیوزیلند را دارد.

گروه موسسات اعزام دانشجوی ویستا (با مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری)
موسسه پرسا گسترویستا
موسسه علم هنر میثاق
موسسه سپید ستاره فدک
موسسه سازندگان آینده دانش ایرانیان

آدرس: تهران، یوسف آباد، نبش خیابان شصتم ، ساختمان تابان ، طبقه دوم ، واحد ۲۰۵
تلفن: ۰۹۱۹۹۵۰۳۰۴۱ – ۸۸۶۲۱۳۶۳ – ۸۸۰۵۴۹۱۲ – ۶۶۵۲۰۹۱۶
ایمیل: info@vistauni.com
وب سایت: www.vistauni.com

 1. مسعود گفت:

  سلام من ارشد عمران داه و ترابری دارم با معدل ۱۷٫۵ برای دکترا میتونم نیوزیلند بورس بگیرم

 2. نوشین گفت:

  سلام، من کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد تهران شمال با معدل ۱۶ دارم و در حال حاضر ترم آخر کارشناسی ارشد ادبیات و زبان انگلیسی هستم که تا اینجا معدلم ۱۷٫۵۰ هست. آیلتس و تافل ندارم اما پایان نامه ام به زبان انگلیسی و قابل ارائه خواهد بود. (البته اگر بدونم راهی هست برای گرفتن یکی از این دو مدرک اقدام می کنم) شانس پذیرش من در مقطع دکتری چقدره؟
  سپاس

 3. سارا گفت:

  با سلام
  ممنون میشم اگه نظرتون رو در مورد شرایط من بفرمایید که آیا واجد شرایط بورس کامل برای دکترا هستم.
  لیسانس فیزیک از دانشگاه سراسری (دامغان) معدل ۱۴٫۰۲
  ارشد ژئوفیزیک (گرایش ژئوالکتریک) از دانشگاه تهران با معدل ۱۸٫۰۶ و نمره ی تز : ۱۹
  ایلتس ۷
  جی آر ای ۳۰۵
  رتبه ۱۳ آزمون ورودی ارشد کشور در رشته ژئوفیزیک
  یک کتاب (کتاب دوم هم در حال انجام است)
  سه مقاله کنفرانسی معتبر بین المللی
  یک مقاله isiهم سابمیت کردم ولی چون تنها چند روز ازش میگذره نمیشه روش حساب کرد چون ممکنه حتی ریجکت کنن
  با سپاس
  یک مقاله برای ژورنال داخلی پذیرفته شده و یکی دیگه چند ماهه که سابمیت شده ولی نتیجه رو نگفتن هنوز.
  ۴ مقاله ی داخلی
  یک مقاله ی داخلی کنفرانسی سابمیت شده
  شرکت در چندین کارگاه اموزش نرم افزارهای تخصصی و گرفتن گواهینامه

 4. لطفا خیلی واضح و روشن هزینه های دبیرستانهای بیرون از کشور رو بگید .در جاههایی ادم سردرگم میشه که اخرش قیمت چی شد.از سایت خوبتون متشکرم

 5. با سلام من لیسانس مهندسی برق/ مخابرات با نعدل ۱۶/۱۶از دانشگاه صنعتی شیراز و فوق لیسانس برق کنترل با معدل ۱۷/۲۳ از دانشگاه دولتی سیراز دارم. دارای دو مقاله isi و دو کنفرانس بین المللی هستم و در حال حاضر نمره تافل ۷۴ دارم. همچنین دارای ۳ سال سابقه کاری مرتبط هستم . آیا امکان گرفتن بورسیه و فاند از دانشگاه های نیوزلند با این شرایط برای من وجود داره؟

×