انتخاب کشور

معرفی دانشگاه Kasetsart تایلند

Kasetsart University

رتبه جهانی:۵۵۱-۶۰۰

رتبه جهانی دانشکده ها:

Engineering & IT: 301-350

رتبه آسیائی:۱۲۰

کاست سارت یک دانشگاه دولتی معروف و معتبر در تایلند است که در میان تمام مراکز دانشگاهی و صنعتی و کالجهای تایلندو جنوب شرق آسیا شناخته شده می باشد.اولین دانشگاهی است در تایلند که رشته های متنوع  کشاورزی را در مقطع ارشد معرفی کرده است.

KU در سال ۱۹۳۸ در چیانگ مایی به عنوان یک واحد از وزارت کشاورزی و شیلات بانام کالج کاست سارت که در واقعی کالجی به عنوان علوم کشاورزی محسوب می گردید،تآسیس شد.

متعاقب آن در دوم فوریه ۱۹۴۳ به سبب قانون ،کالج کاست سارت از وزارت کشاورزی و شیلات جدا شد و به عنوان دانشگاه کاست ستارت زیر نظر وزارت علوم تایلند در بانکوک مشغول به تربیت دانشجو گردید. نخست با هدف ترویج مطالب در رابطه با علوم کشاورزی ، دانشگاه برنامه های درسی خود را اصلاح کرد.وسپس شروع به  گسترش بخش های دیگری از جمله  علم ، هنر ، علوم اجتماعی ، انسانیت ، آموزش و پرورش ، مهندسی و معماری داد  . درحال حاضر  ۱۳ دانشکده درحال فعالیت هستند  که شامل : دانشکده کشاورزی ، کشت و صنعت ،  اقتصاد، مدیریت بازرگانی ، هنر لیبرال و علوم ، علوم ، علوم اجتماعی، دانشکده دامپزشکی و… .دانشگاه در سال  ۱۹۹۹ تلاش به ایجاد علوم پزشکی و علوم سلامت کرده است. در حال حاظر دانشگاه اقدام به تاسیس ۷ شعبه مجزا برای توضیع پوشش تمام مناطق تایلند کرده است.

دانشکده کشاورزی،جنگلداری و شیلات و دپارتمانهای اولیه و مهم دانشگاه بودند.از آن تاریخ به بعد ،دانشگاه کاست سارت در حال توسعه و فعالیتهای خود بودو اینک به عنوان یکی از دانشگاه های ملی و بین المللی شناخته می شود.

مطلب پیشنهادی:  معرفی دانشگاه KMUTT تایلند

این دانشگاه در دانشکده های ذیل اقدام به پذیرش دانشجوی بین المللی می کند:

دانشکده کشاورزی(یکی از بزرگترین دانشکده های جنوب شرق آسیا ) ،دانشکده فنی و دانشکده مدیریت و MBA

شهریه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد سالیانه حدود ۳۲۰۰ دلار تا ۵۸۰۰ دلار می باشد .

شهریه تحصیل در مقطع دکترا سالیانه  حدود ۳۰۰۰تا ۳۵۰۰ دلار می باشد.

  • · میزان شهریه ها بر اساس اطلاعات اخذ شده از دانشگاه ها می باشد .لذا امکان تغییر از جانب دانشگاه می باشد .که به محض هرگونه تغییر در سایت منعکس خواهد شد.
  • · میزان پرداخت شهریه در هر ترم با توجه به میزان واحد های اخذ شده است  الیته  هر رشته نحوه پرداخت خود را خواهد داشت .امکان دارد شهریه ترم اول کمی بیشتر اخذ گردد.که در ترمهای یعد جبران خواهد شد.
  • · هزینه ثبت نام  در دانشگاه ودروس پیش نیاز و دیگر هزینه های جاری جداگانه از طرف دانشگاه اخذ خواهد شد.

 

در صورتیکه متقاضی تحصیل در تایلند هستید، بر روی فرم مشاوره زیر کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد نمایید تا از طرف موسسه با شما تماس گرفته شود (در قسمت کشور مورد نظر حتما “تایلند” را وارد نمایید)

فرم مشاوره

[hover_color background=”#e0f9ab” background_hover=”#f1fcd9″ link=”” class=”” target=””]

گروه موسسات ویستا (با مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری)
موسسه پرسا گسترویستا
موسسه علم هنر میثاق
موسسه سپید ستاره فدک
موسسه سازندگان آینده دانش ایرانیان

تلفن:
۸۸۶۲۱۳۶۳
۸۸۰۵۴۹۱۲
۶۶۵۲۰۹۱۶
همراه(پاسخگویی تا ساعت۲۱): ۰۹۱۹۹۵۰۳۰۴۱

آدرس: تهران، یوسف آباد، نبش خیابان شصتم ، ساختمان تابان ، طبقه دوم ، واحد ۲۰۵
ساعات کاری:
شنبه تا چهارشنبه ۹:۳۰ الی ۱۷
پنجشنبه ها ۹:۳۰ الی ۱۲

ایمیل: info@vistauni.com
وب سایت: www.vistauni.com

[/hover_color]

 

×