انتخاب کشور

دوره های دو گانه در تایلند

داشتن دوره های دوگانه در دانشگاه های تایلند یک فرصت مناسب جهت متقاضیانی می باشد که خواهان ادامه تحصیل در کشورهای اروپائی ،آمریکای شمالی و اقیانوسیه میباشند ولی شرایط ورود به این دانشگاه ها را ندارند.متقاضیان میتوانند با شرایط آسانتری در دوره های دوگانه ثبت نام کنند و بعد از گذشتن نیمی از مدت زمان تحصیل خود به کشور ثالث جهت ادامه تحصیل ،مراجعه کنند. این امر هم موجب پائین امدن هزینه خواهد شد و هم امکان اخذ مدرک از یک دانشگاه معتبر اروپائی ،آمریکائی و یا اقیانوسیه رابرای داوطلبان فراهم می آورد.

از رشته های دوگانه میتوان به موارد ذیل اشاره نمود:

مقطع لیسانس:
انواع گرایشات مدیریت  /   مهندسی هوافضا  /  مهندسی کامپیوتر   /   مهندسی عمران  /   مهندسی کشاورزی  /  روانشناسی  /  مولتی مدیا

مقطع ارشد:
انواع گرایشات مدیریت   /  MBA  /  توریسم   /  مهندسی آب    /   مهندسی کامپیوتر

مقطع دکترا:
انواع گرایشات مدیریت   / DBA   /  مهندسی صنایع

نکات مهم :

۱-   در دوره های دوگانه شما بدون سپری کردن زمانی اضافه بر استاندارد میتوانید دو مدرک از دو دانشگاه مجزا اخذ نمائید ،بدون اینکه در مدارک از دانشگاه دیگر ذکری شده باشد.

۲-  معمولا در رشته های مدیریت شما دو مدرک از دو گرایش مختلف مدیریت اخذ خواهید نمود. مثلادر تایلند  رشته MBA  را خواهید خواند و در کشور ثالث  فوق لیسانس مدیریت فناوری این مورد همانطور که گفته شد در سایر رشته ها معمولا صادق نیست و شما در  یک رشته فارغ التحصیل  خواهید شد . مثلا ارشد مهندسی کامپیوتر

۳-  جهت اخذ مدارک دو گانه معمولا شما باید بخشی از تحصیل خود را در کشور ثالث برگزار نماید. دانشگاه شما را در اخذ ویزا از کشور ثالث یاری خواهد نمود.

مطلب پیشنهادی:  دوره های زبان انگلیسی در شهر بانکوک تایلند

۴-   شهریه های این دوره ها در بعضی از دانشگاه ها با دوره های عادی متفاوت می باشد . بعضی از دانشگاه ها تفاوتی در شهریه اعمال نمیکنند و بعضی دیگر شهریه دوره های دوگانه بیشتر می باشد و دانشجو باید شهریه بیشتری پرداخت نماید.

۵-  در بعضی از دانشگاه ها شما مستقیما در دوره دو گانه ثبت نام میکنید .در این دانشگاه ها طبق برنامه زمانبندی  شما تحصیل خود را در این دو کشور ادامه خواهید داد. اما در برخی دانشگاه ها ملاک اصلی جهت اعزام دانشجو به دانشگاه های ثالث وضعیت درسی دانشجو درمدت زمان اقامت در  تایلند می باشد و همچنین وضعیت زبان انگلیسی متقاضی در هنگام اعزام

۶-  تقریبا تمامی دانشگاههای کشورهای مورد نظر جزو دانشگاه های معتبر به حساب می آیند و میتوان فرصت مناسبی برای آندسته از داوطلبینی که شرایط  اخذ پذیرش به طور مستقیم از این دانشگاه ها را دارا نبودند  ،تلقی نمود.

در صورتیکه متقاضی تحصیل در تایلند هستید، بر روی فرم مشاوره زیر کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد نمایید تا از طرف موسسه با شما تماس گرفته شود (در قسمت کشور مورد نظر حتما “تایلند” را وارد نمایید)

فرم مشاوره

[hover_color background=”#e0f9ab” background_hover=”#f1fcd9″ link=”” class=”” target=””]

گروه موسسات ویستا (با مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری)
موسسه پرسا گسترویستا
موسسه علم هنر میثاق
موسسه سپید ستاره فدک
موسسه سازندگان آینده دانش ایرانیان

تلفن:
۸۸۶۲۱۳۶۳
۸۸۰۵۴۹۱۲
۶۶۵۲۰۹۱۶
همراه(پاسخگویی تا ساعت۲۱): ۰۹۱۹۹۵۰۳۰۴۱

آدرس: تهران، یوسف آباد، نبش خیابان شصتم ، ساختمان تابان ، طبقه دوم ، واحد ۲۰۵
ساعات کاری:
شنبه تا چهارشنبه ۹:۳۰ الی ۱۷
پنجشنبه ها ۹:۳۰ الی ۱۲

ایمیل: info@vistauni.com
وب سایت: www.vistauni.com

[/hover_color]

 

 

×