انتخاب کشور

کالج زبان آیمک مالزی

International Malaysia Education Center

موقعیت و شعبه های کالج زبان IMEC :

این کالج دارای دو شعبه در مالزی به فاصله نزدیکی هم دارد. شعبه اصلی واقع در در منطقه کانتری هایتس که از زیباترین و امن ترین مناطق در مالزی هست قرار دارد. شعبه دوم در برج هری تیج در منطقه سردانگ در نزدیکی ایستگاه قطار و مراکز خرید در مالزی واقع شده است. فاصله دو شعبه تا مرکز کوالالامپور با قطار حدود نیم ساعت و با ماشین حدود ۱۵ دقیقه میباشد.

رفت و آمد به کالج و رفت و آمد بین شعبه ها :

کالج آیمک دارای سرویس های رایگان برای دانشجویان از کالج تا ایستگاه قطار و مراکز تفریحی و از خوابگاه تا خود مرکز میباشد.

برنامه های آموزشی مرکز تخصصی آیمک :

کلاسهای زبان و امکانات اموزشی زبان انگلیسی آیمک ، یه طوری طراحی شده اند ، که زبان آموزی که در سطح مبتدی و ضعیف ، شروع به تحصیل میکند، بتواند خودش را در کمترین زمان به بهترین سطح از زبان انگلیسی برساند، و همچنین کسانی که میخواهند در سطوح پیشرفته تحصیل کنند ، در محیطی آرام و با استفاده از اساتید حرفه ای و به سرعت به هدف خود میرسند.

کالج آیمک تنها کالجی میباشد که هدفش، فراهم کردن، مکانی مناسب با این همه امکانات آموزشی بالا، فقط و فقط برای آموزش در کمترین زمان ممکن میباشد.

ساختار آموزشی در کالج زبان آیمک :

تمامی دروس زبان در آیمک به نحوی طراحی شده اند که شامل کلیه بخشهای Reading, Writing, speaking, listening میباشد. و کلاس ها طوری برنامه ریزی شده اند که دانشجو در حین دوره باید در بحث و ارتباط مستقیم با استاد و بقیه دانشجوها قرار میگیرد. تمامی کلاسها مجهز به سیستم های آموزشی صدا و تصویر و سیستم پخش حرفه ای میباشد.

استادان مرکز تخصصی آیمک :

مدیریت آموزش مرکز تخصصی آیمک، بر عهده آقای آدام اسکورا از کشور کانادا است، اغلب استادان آیمک از کشورهای انگلستان، کانادا و امریکا هستند، البته از خود مالزی و هندوستان هم داخل آیمک اساتیدی هستند، که همگی دارای مدارک و مدارج پیشرفته تدریس زبان انگلیسی هستند، و از طرفی هم چون دانشجویان آیمک از همه کشورها هستند، استادان آیمک آموزش کامل در مورد نحوه رفتار و برخورد با فرهنگ های مختلف را دارند.

برنامه تضمینی آیلتس :

مرکز تخصصی آیمک، در حال حاضر تنها مرکز آموزش زبان در مالزی میباشد که کسب نمره بالای ۶ رو توسط زبان آموزان خود در امتحان آیلتس تضمین میکند. کالج زبان آیمک در حال حاضر تنها کالجی هست در مالزی که کسب نمره ۵/۶ در ازمون آیلتس رو تضمین میکند.

دانشجویانی هم که مایلند از برنامه تضمینی آیلتس آیمک استفاده کنند، باید در امتحان تعیین سطح و مشخص شدن سطح زبان، تا انتهای دوره آموزش ثبت نام کنند و تمامی دوره ها را بدون وقفه شرکت کنند و پس از پایان دوره به مدت ۳۵ ساعت در کلاسهای آمادگی آیلتس آیمک شرکت کنند و در امتحان شرکت کنند که ۱۰۰ درصد بالای ۶ دریافت کنند، در حین دوره نیز یک استاد اختصاصی برای شما در نظر میکیرند که در حین کلاسها به صورت تخصصی به شما برنامه دهد و شمارا راهنمایی نماید.

هزینه های کالج زبان آیمک در دوره های مختلف :

دوره یک ماهه : ۲۱۵۸ رینگیت

دوره دو ماهه : ۴۰۶۶ رینگیت

دوره ۳ ماهه : ۶۴۴۹ رینگیت

دوره چهار ماهه : ۸۰۵۷ رینگیت

دوره شش ماهه : ۱۰۹۷۳ رینگیت

دوره هشت ماهه : ۱۳۵۳۵ رینگیت

دوره ده ماهه : ۱۶۰۰۶ رینگیت

هزینه ها شامل هزینه کتاب، بیمه، ثبت نام و هزینه  کلاسها میباشد، و یکی از مهمترین مزیتهای کالج هم این میباشد که شما تا قبل از آمدن به مالزی هیچ هزینه های پرداخت نمیکنید. یعنی کل هزینه ها در خود فرد در مالزی پرداخت میکند.

زمان ثبت نام در آی مک :

اولین دوشنبه هر ماه میلادی، شما میتوانید در کلاس ها حضور یاببید ولی قبل از آن باید ثبت نام خود را کامل کنید و پذیرش بگیرید. برای ثبت نام و اخذ پذیرش از این کالج فقط اسکن رنگی صفحه اول پاسپورت شما نیاز است و دو هفته قبل از شروع کلاس ها در مالزی حضور یابید.

ساعت کلاسها در کالج آیمک :

برنامه کلاسها به شرح زیر میباشد :

دوشنبه :                 ۱۰ تا ۱۲:۳۰      و        ۲ تا ۴:۳۰ عصر              ( ۵ ساعت کلاس )

مطلب پیشنهادی:  آزمون آیلتس

سه شنبه :             ۱۰ تا ۱۲:۳۰       و        ۲ تا ۴:۳۰ عصر               ( ۵ ساعت کلاس )

چهارشنبه :            ۱۰ تا ۱۲:۳۰        و        ۲ تا ۴:۳۰ عصر             ( ۵ ساعت کلاس )

پنجشنبه   :           ۱۰ تا ۱۲:۳۰        و         ۲ تا ۴:۳۰ عصر              ( ۵ ساعت کلاس )

جمعه  :                ۱۰  تا ۱:۰۰ ظهر           عصر کلاس ندارین           ( ۳ ساعت کلاس )

روزهای شنبه و یکشنبه و ایام خاص در مالزی کلاس ها تعطیل است

مدارک لازم برای ثبت نام :

فقط اسکن صفحه اول پاسپورت

ویزای تحصیلی دانشجویان در آیمک :

افرادی میتوانند ویزای تحصیلی از آیمک بگیرند که حداقل در دوره های ۴ ماهه ثبت نام نمایند. شما می توانید به صورت ویزای توریستی که مدت آن سه ماه میباشد به مالزی بیایید سپس با ثبت نام در دوره های بیشتر از ۴ماه آیمک ویزای دانشجویی دریافت نمایید. هزینه ویزای تحصیلی هم حدودا ۳۰۰ رینگت میباشد که جدا از هزینه کلاس ها میباشد که به کالج پرداخت می نمایید.

تمامی مراحل کار یعنی تبدیل ویزای توریستی به دانشجویی توسط ما در مالزی انجام خواهد شد

نکته : فراموش نشود افرادی که سن  بالای ۳۵ سال داشته باشند به آنها ویزای دانشجویی تعلق نمیگیرد و باید با ویزای توریستی  به مدت سه ماه و قابل تمدید تا چهار ماه در کلاس ها ثبت نام نمایند.

بیمه پزشکی و خدمات درمانی برای دانشجویان در آیمک :

همه دانشجویانی که وارد آیمک میشوند، بیمه دانشجوی دارند که هزینه این بیمه بر روی هزینه شهریه حساب شده است و بیمه آیمک به این صورت میباشد که برای حوادث ناگهانی و بیمارستانی تا سقف ۳۰ میلیون تومان برای هر نفر، که این مزیت بسیار خوبی میباشد.

در فاصله ۵ دقیقه ای آیمک ( هم شعبه ۱ و هم شعبه ۲ ) ، کلینیکهایی در نظر گرفته شده است، که در صورت مشکل، دانشجویان میتوانند به آن مراجعه کنند.

برنامه های کالج IMEC به طور کلی :

۱- برگزاری دوره های ۱ تا ۱۰ ماهه

۲- دوره های آماده سازی شما برای آزمون های تافل و آیلتس

۳- برگزاری مستقیم امتحان تافل و آیلتس : دانشجویان بعد از اتمام دوره میتوانند در کالج امتحان رسمی تافل یا آیلتس بدهند.

وضعیت خوابگاه در کالج آیمک :

خوابگاه ها در واقه ویلاهای خیلی بزرگ و شیکی هستند که هر ویلا شامل ۳ اتاق خواب بزرگ که هر اتاق به یک دانشجو تعلق میگیرد. تمامی ویلا ها مبله و در هر اتاق تخت، کمد، میز و کولر و در هال هم تلویزیون و مبل و میز ناهار خوری و… در آشپزخانه نیز کابینت، یخچال، گاز و.. دارد. در هر ویلا نیز ۳ حمام و ۲سرویس بهداشتی دارد.

در پایین صفحه میتوانید تصاویر مربوط به ویلا و کالج را ملاحظه نمایید. هر روز نیز فردی برای تمیز کردن ویلا از طرف آیمک ارسال میشود

هزینه خوابگاه در آیمک :

هزینه خوابگاه برای هر نفر ماهیانه ۸۵۰ رینگیت میباشد که باید ماه به ماه به کالج پرداخت کنید، خوابگاههای خواهران و برادران هم مجزا هست. هزینه خورد و خوراک با خود فرد میباشد. برای هر اتاق نیز باید مبلغ ۱۵۰۰ رینگت به عنوان پیش پول باید پرداخت کنید و در پایان دوره این مبلغ ۱۵۰۰رینگت به شما از طرف کالج عودت داده خواهد شد.

امنیت در منطقه خوابگاهها و منطقه آیمک :

مسئولان شهرک کانتری هایتس یعنی همان جایی که آیمک و خوابگاهها هستند، از دولایه درب امنیتی به علاوه ۱۷۰ پرسنل نگهبان، جهت برقراری امنیت منطقه، بهره میبرند، البته در منطقه کانتر هایت که کالج آیمک واقع شده، اکثر شخصیتهای مهم و سیاسی مالزی زندگی میکنند و به جرات میتوان گفت که منطقه کانتری هایتس، بالاترین امنیت را در مناطق مسکونی مالزی داراست.

امکانات تفریحی و ورزشی در کالج :

در این کالج همه نوع امکانات تفریحی و ورزشی هست و شما میتونید استفاده کنید مانند:

۱- استخر شنا
۲- سالن بدمینتون
۲- سالن بدنسازی
۴- سالن بیلیارد
۵- زمینهای فوتبال
۶- زمینهای بسکتبال و والیبال
۷- شطرنج
۸- ماهیگیری
۹- دوچرخه سواری
۱۰- سالن اروبیک
۱۱- زمین تنیس
۱۲- تنیس رومیزی
۱۳- اینترنت وایرلس رایگان

دوستان عزیز باز اگر سوالی در زمینه این کالج داشتید ایمیل بزنید.

به امید موفقیت همه عزیزان

  1. با سلام برای گرفتن ایلتس ونمره ۷

  2. شهدخت گفت:

    برای گرفتن نمره آیلتس ۶ونیم وهزینه قرارداد وخدمات چقدر میباشد برای پذیرش

×