انتخاب کشور

ثبت نام آزمون آیلتس در ترکیه

سلام به همه دوستان و دانشجویان عزیز.
جهت ثبت نام در آزمون آیلتس می توانید از طریق صفحه زیر اقدام نمایید. هزینه شرکت در آزمون آیلتس ۳۴۵ لیر ترکیه میباشد. در جدول این صفحه برنامه زمانبندی و تاریخ آزمون ها درج شده است.
جهت ثبت نام و انتقال وجه نیز میتوانید از طریق شماره های زیر اقدام کنید. اجرت خدمات ۵۵ لیر شامل ثبت نام و انتقال وجه میباشد.

جهت اطلاع از تاریخ برگزاری آزمون به لینک زیر مراجعه فرمایید:

http://www.britishcouncil.org/turkey-learning-exams-ielts-exam-dates.htm

شماره های تماس جهت ثبت نام و انتقال وجه در ایران:
۴۴۰۳۰۴۱۰ – ۴۴۰۳۰۰۶۱ – ۰۲۱

مطلب پیشنهادی:  تفاوت آیلتس آکادمیک و جنرال
 1. Mary گفت:

  سلام برای ازمون ielts میتونم از طریق شما اقدام کنم برای انکارا ترکیه و اینکه شما تا گرفتن نتیجه همراه من هستید و نتیجه ازمون رو به منزل ما در تهران میفرستند .لطفا راهنمایی کنید تا بتونم ثبت نام کنم.

 2. مازیار گفت:

  سلام
  من ساکن کایسری ترکیه هستم از اینجا چطور باید اقدام کنم برای آزمون آیلتس.و تینکه در کدوم شهر های ترکیه آزمون برگزار میشه؟سپاس که راهنمایی میکنید

 3. الهه گفت:

  سلام . من ساکن تهران هستم ومتقاضی شرکت در ازمون ایلتس هستم .لطفا تاریخ وهزینه شرکت در ازمون را بفرمایید واینکه ثبت نام در کدام شهر بهتر می باشد وایا پس از ازمون پاسخ ومدرک برایم ارسال می گردد ؟ وچگونه . از پاسخ گویی شماسپاسگذارم.

 4. سلام . من ساکن تهران هستم ومتقاضی شرکت در ازمون ایلتس هستم .لطفا تاریخ وهزینه شرکت در ازمون را بفرمایید واینکه ثبت نام در کدام شهر بهتر می باشد وایا پس از ازمون پاسخ ومدرک برایم ارسال می گردد ؟ وچگونه . از پاسخ گویی شماسپاسگذارم.

 5. سلام من ساکن ترکیه هستم و متقاضی شرکت در آزمون آیلتس هستم برای دخترم ،هزینه ها رو میخوام بدونم و ثبت نام رو

×