دسته مورد نظر را انتخاب نمایید

گروه آتیه آفرینان ایرانیان

در مورد موسسه آنیه آفرینان بیشتر بدانیم

گروه آتیه آفرینان ایرانیان مرکزی جهت تسهیل در پروسه مهاجرت و تحصیل شما به خارج از کشور می باشد.

مشاوره صحیح تحصیلی

اطلاعات صحیح اولین و مهمترین نیاز یک متقاضی است. قوانین و شرایط متغیر بوده و به همین دلیل دقت در انتخاب مشاور و وکیل مناسب به منظور معرفی صحیح و هوشمندانه یک متقاضی مهمترین ابراز کسب موفقیت است. سیاست اصلی ما بیان صادقانه تمام واقعیات (و نه تنها بخشی از آن) است تا تصمیمی کاملاً آگاهانه اتخاذ گردد. هدف ما تنها کمک به ورود شما به کشور های دیگر نیست بلکه هدف فراهم ساختن زمینه های زندگی بهتر پس از ورود است.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکار در کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک،  سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست.

مجوزهای موسسه

مجوز های این موسسه بنامهای آتیه آفرینان دانشیار ،ره جویان دانش جهان، گذرگاه علم و اندیشه، هودج مهاجر، امید اعزام، رهروان علم و پژوهش و کاریار اعزام در زمینه اعزام دانشجو و مجوز کاریابی بین المللی سلامت در زمینه پیدا کردن کار و اخذ اقامت میباشد.

تمامی خدمات مهاجرتی و اعزام دانشجو از قبیل پیدا کردن کار، اخذ اقامتهای دائم و موقت، سرمایه گذاری، تحصیل در خارج از کشور، نحوه انتخاب مرکز آموزشی، دوره آموزشی، اخذ پذیرش تحصیلی، روادید تحصیلی، از مراکز آموزشی دبیرستانی، دانشگاهی، اخذ بورسیه های مختلف ،برگزاری دوره های زبان در خارج از کشور، خدمات اسکان و انتقال و… توسط گروه آتیه آفرینان ارایه میگردد.

مطلب پیشنهادی:  شرایط انتقال دانشجویان ایرانی خارج از کشور به واحدهای دانشگاه آزاد

خدمات گروه آتیه آفرینان به یک دوره خاص بر نمیگردد و در کل دوران اقامت، کار و دانشجویی متقاضیان از پشتیبانی کامل این مرکز برخوردار خواهند بود.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان بعنوان بزرگترین مرکز مهاجرت و اعزام دانشجو در ایران با داشتن تمامی مجوزهای لازم و همچنین با داشتن بزرگترین کادر اجرایی متشکل از هفده گروه مختلف و بزگترین مرکز از نظر مکان و تعداد همکاران سعی در ارتقای سطح علمی و زندگی هموطنان عزیزمان دارد تمامی مشاوره های این مرکز بصورت رایگان میباشد.

جهت کسب اطلاعات کامل با ما در تماس باشید ۰۲۱۲۲۲۲۶۷۷۷

به امید دیدار شما عزیزان

 

 1. جابر حداد گفت:

  سلام . جهت مشاوره چه وقت تماس بگیرم که در دسترس باشین یا بتونین جواب بدین … ممنونم

 2. سعیده گفت:

  سلام یک شماره واتساپ میخاستم که با شما تماس بگیرم چون در ترکیه زندگی می کنم

 3. منا گفت:

  سلام من کارشناسی مهندسی منابع طبیعی از دانشگاه سراسری کردستان رو دارم،و ۲سال در یک شرکت ساختمانی و ۱سال معلم مدرسه غیرانتفاعی بودم،سنم ۳۲،خواستم بدونم برا تحصیل در رشته کارشناسی ارشد مدیریت اقتصاد در دانشگاه های رایگان ایتالیا شانسی برای گرفتن ویزا دارم؟

 4. ستاره گفت:

  سلام،من پذیرش دانشگاه آلمان برای اکتبر ۲۰۱۸ گرفتم ولی متاسفانه سفارت آلمان در تهران برای ویزای تحصیلی برای ۲ سال دیگه وقت میده !!
  حالا من به خاطر این زمان طولانی شانس تحصیل را برای امسال از دست میدم ! در سایت سفارت نوشته اگه دلیل انسان دوستانه یا پزشکی داشته باشی سریعتر وقت مصاحبه میده. چه دلیلی میتونه شامل انسان دوستانه باشه ؟ و اصلا از چه طریقی و کجا وقت اظطراری را میشه گرفت ؟
  سپاسگذارم

×