دسته مورد نظر را انتخاب نمایید

تحصیل در هلند – دانشگاه TIAS

دانشگاه TIAS دانشگاه مدیریت دانشگاه Tilburg وتکنیکال Eindhoven در هلند است. هر دو دانشگاه از قطب های قوی در تکنولوژی واقتصاد و مدیریت و علوم انسانی محسوب میشوند. هر ساله TIAS حدود ۲۴۰۰ دانشجو ازبیش از ۲۵ کشور دنیا در رشته های MBA و Executive MSc (کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی) و کلاس های کارشناسی ارشد و PHD جذب میکند.

TIAS با سابقه ۲۵ ساله از بهترین دانشگاه های کاربردی محسوب میشود که هر ساله شرکت های بزرگ را بر آن میدارد که از خدمات تحصیلی دانشگاه در براورده کردن اهداف بزرگ بهره بجویند.

Logo-large

آمار های موفقیت آمیز TIAS:

 • بهترین در رشته کارشناسی ارشد مدیریت بین المللی طبق آمار مجله Elsevier در سال ۲۰۱۴٫ رشته کارشناسی ارشد تمام وقت مدیریت بین المللی (Full-Time Master International MSc in Business Administration) دارای بهترین رتبه دانشگاهی کارشناسی ارشد هلندی است. این رتبه بندی بر اساس نظرسنجی از ۲۰۰۰ دانشجویان ارایه شده و در آن دانشجویان از کیفیت تحصیلی و امکانات و تجهیزات و نیز استادان مدعو از سراسر دنیا و نحوه ارزیابی بیشترین رضایت مندی را داشتند.
 • بهترین دانشگاه مدیریت اجرایی هلند ستوده شده در استفاده از روش های مدرن و کاربردی برای دستیابی به بهترین آینده شغلی و سوددهی (آخرین آمار ماه می ۲۰۱۴)
 • بهترین دانشگاه مدیریتی در ارایه رشته های تحصیلی پاره وقت و تمام وقت (آخرین آمار مارس ۲۰۱۵)
 • بهترین MBA پایدار در اروپا . TIAS رتبه هفتم بهترین MBA پایدار را در سال ۲۰۱۴ طبق موسسه Corporate Knights دریافت کرد. در این رتبه بندی TIAS بهترین دانشگاه اروپایی طبقه بندی شد.
 • رتبه ۲۳ ام در اروپا از ۸۰ دانشگاه مدیریتی (آخرین امار سال ۲۰۱۴)
 • رتبه دوم بهترین دانشگاه مدیریتی در هلند (آخرین آمار سال ۲۰۱۴)
 • رتبه دوم MBA تمام وقت بر طبق آمار Financial Times در هلند و ۲۷ ام در اروپا (آخرین آمار ۲۰۱۵)
 • رتبه ۶۷ ام در دنیا (آخرین امار سال ۲۰۱۴)
 • دانشگاه TIAS ارتباط علمی نزدیکی با دانشگاه اقتصاد Tilburgدارد. بر طبق آمار ۱۰۰ دانشگاه برتر Dallas دانشگاه اقتصاد Tilburg رتبه ۳ ام در اروپا و۳۴ ام در دنیا را داراست (آخرین آمار ۲۰۱۲)
مطلب پیشنهادی:  دوره های کارشناسی در هلند به زبان انگلیسی

دوره یکساله Full-time Master program in Business Administration

دوره در ۵ گرایش ارایه میشود.
شهریه یکسال:  ۲۱۵۰۰ یورو است که البته کمک تحصیلی تا ۵۰۰۰ تا هم امکان دارد

[dropshadowbox align=”none” effect=”horizontal-curve-both” width=”400px” height=”” background_color=”#fecff6″ border_width=”1″ border_color=”#bc03b6″ ]ویزای یکساله پس از اتمام دوره تحصیلی جهت جستجوی کار در هلند[/dropshadowbox]

هزینه یکسال زندگی در هلند هم باید به دانشجو یاداوری شود که تقریبا ۱۰۰۰۰ یورو است.

مدارک لازم:
– لیسانس معتبر
– مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ یا تافل ۹۰
-GMAT ۵۵۰ یا تست آنلاین دانشگاه

در صورتیکه متقاضی تحصیل در هلند هستید، بر روی فرم مشاوره زیر کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد نمایید تا از طرف موسسه با شما تماس گرفته شود (در قسمت کشور مورد نظر حتما “هلند” را وارد نمایید)

فرم مشاوره

Please follow & like us :)
RSS
Follow by Email
Facebook
Google+
Twitter
 1. sohrab javanbakht گفت:

  با سلام وعرض ادب و احترام ببخشید من دارم ارشدم را دفاع میکنم دانشگته ازاد نراق هستم ورشته مدیریت بازرگانی خوندم و۲ مقاله isiودومقالهiscدارم میخواهم برا دکتری خارج از کشور اقدام کنم یا گرید یا بورسیه اگر بورس باشه بهتره اگر نشد گریدلطفا اگر میتوانید کمک کنید سپاسگذارم

×